top of page
ראש הדף

מילים טובות

"לאחר חיפוש רב של יועץ שיווקי הגעתי לפולינה וידעתי שהיה שווה לחכות. בפולינה יש את כל מה שרציתי ביועץ. הקשבה למי שאני כאדם וכבעלת עסק. התאמה של תוכנית שיווקית לפי המידה שלי ולא על פי תבניות ומתודולוגיות שאינן מתאימות לי כאדם. החשיבה הרעננה וההתרחקות מה-"צריך" ומהקלישאות עשתה את הייעוץ לאפקטיבי. קיבלתי תוכנית מסודרת ברורה וישימה שאני יכולה לעבוד איתה באופן פרקטי, החל מהמסרים השיווקיים ועד אחרון הפרטים של מתי לעשות מה. כמובן שההכרות והמומחיות בייעוץ למטפלים גם הפכה  את הייעוץ למדויק ומקצועי יותר. הרגשתי שיש מי שמקשיב לי בגובה העיניים ולא מושך אותי לכיוונים שאינם לרוחי ויחד עם זאת עם הרבה רעיונות יצירתיים ששדרגו את האופן שבו אני משווקת. המפגשים תמיד ממוקדים ובעלי תוצרים שמאפשרים לי המשך פעולה, ובין המפגשים היא תמיד זמינה לעצה, טיפ וכוונון מחדש מעבר לכך, כל המעטפת של קבוצת הפייסבוק והכנסים משלימים את הייעוץ הפרטני ומוסיפים לתחושה הכללית של "ליווי צמוד".
ממליצה בחום רב!"

"את מסוג התבלינים שעושים את ההבדל. את שונה מכל טורפי השיווק המצויים מפני שאת לא עסוקה בלצוד לקוחות אלא לרתום אלייך לקוחות, תודה שהחזרת לי את האמונה בשיווק אותנטי בתוך ים של מנטורים מלאים בעצמם."

"הצלחה בפיצוח המשותף של ההגדרה המקצועית חשובה לי מאין כמותה. לא הצלחתי למצוא את עצמי במדויק ובאופן שלם באף אחד מן הפרסומים שראיתי באתרים שונים וגם לדבוק בהגדרה הכללית לא "ישב עלי "בול". כנראה כמו בקניית בגדים אצלי, לוקח זמן ומזל עד שחווה את "הבול". אבל כ"שזה זה" אז זה זה"

"כשהתחלתי לשווק את מרכז טרמפולינה, הרגשתי כאילו צדי צרפתי יושב ואומר לי "זה ליד...". אז הדבר המשמעותי בעיקר שאני מקבלת מהייעוץ - זה דיוק. משולב בידע מקצועי מתחום השיווק ובגישה שאומרת - תעשי מה שמרגיש לך נכון ומתאים. השיווק עכשיו הוא חלק בלתי נפרד מהעסק ומהעבודה שלי, שלא לומר חלק מהנה, שאני עושה ממקום של ידע, נוחות ודיוק. בזכותך! אז תודה."

"הגעתי אלייך תקוע ומבולבל עם דף נחיתה שהשקעתי בו המון משאבים (מעצב, קופרייטר, מתכנת...) ובעיקר המון זמן וכסף, הדף היה בהחלט עשויי טוב, עם זאת הוא לא נתן לי לרועי, שום ביטוי מיוחד. את, בצורה כה אמיתית ומלאת אמונה, החזרת אותי הביתה, חיזקת אותי ועזרת לי למצוא את הדרך המיוחדת רק לי, וזה כוח אמיתי. זה ממש לא מובן מאליו לפגוש בתחום בו את עוסקת אדם כמוך שכ"כ האמין בי וביכולותיי ופחות רצה לייעץ ולהגיד מה טוב לדעתו. אני כמאמן אישי וכמרצה בתחום הכשרת המאמנים מעריך אין סוף ומרוגש עד מאוד מיכולתך לעסוק בחיבור ולא בתבנית שיווקית כללית וכמובן מוקיר תודה על שרות מעולה ויחס אישי. 
אני ממליץ לכל מי שנמצא ממש בתחילת בניית החזון של העסק שלו או השרות אותו הוא רוצה לתת, להיפגש עם פולינה ולדייק את רצונותיו. עדיף לטעמי לקיים פגישה ראשונה לפני שבונים אתרים ומשלמים כספים מיותרים לפרסום ושיווק.
תודה לך פולינה על הכל."

רועי ברנהולץ | רואה דרך 
ליווי והעצמה של צעירים שאיבדו את דרכם

לי-את דנקר | אי-מון אישי

"הגעתי אל פולינה דרך המלצה, אחרי התבשלות ארוכה עם העסק שאני רוצה להקים. מדובר בעסק ייחודי ולכן הייתי צריכה גם להמציא את תהליך היעוץ. הגעתי לפולינה כבר עם המון מחשבה ושלד קונקרטי, אבל גם עם המון תהיות ושאלות פתוחות. בפגישה אחת סופר ממוקדת הכל "נפל למקום", ויצאתי עם תהליך מובנה וברור ותמחור שאני שלמה איתו. בפגישה השניה אפיינו יחד את האתר - גם כאן באתי עם המון חומרים, ופולינה ליטשה אותם והעמידה כל דבר במקום. כשיצאתי ממנה היה לי ברור מהם השלבים הבאים, וההתלבטויות ששיתקו אותי הגיעו אל פתרונן. אז תודה פולינה - על היד הבטוחה שנתת לי לאורך שלב צירי הלחץ של הלידה הזו. היית לי בדיוק מה שהייתי צריכה בשלב הזה - סמכות מקצועית עם הבנה של העולם הרך הזה שעוסק במשפחות שמתמודדות עם קשיים, ועם יכולת העצמה מדהימה."

"לא סתם פולינה קוראת לעצמה יוצרת תקשורת. 
היא תגיד לכם שזה בגלל היוצרת (וזה נכון, היא לגמרי יוצרת) אבל אני אומרת שזה בגלל התקשורת. כי פולינה נוגעת במיתוג ובשיווק ממקום אחר, מקום שקרוב במיוחד לליבי – ממקום של יחסים. גם ביחסים ביני לבינה – היא קשובה, חדה, גמישה, נטולת דוגמות ומותאמת אישית ותמיד תמיד אני מרגישה שהיא רואה אותי ואת העסק שלי, לא משנה כמה אנשים ועסקים היא רואה בשבוע וביום. אבל גם התפיסה שלה של שיווק מנגישה את האפשרות ליצור מערכת יחסים עם הלקוח. 
בעולם שבו שיווק הפך להיות שטאנצים אחידים וכוחניים, 
פולינה מביאה גישה מרעננת שמאפשרת גם לי להיות קשובה ללקוח הפוטנציאלי, חדה, גמישה, נטולת דוגמות ומותאמת אישית. זה גם נעים וגם אפקטיבי, ומשום כך פולינה מלווה אותי בעסק שלי מאז ראשיתו, וכל פגישה איתה מאפשרת לי למקד גם את ההתכוונות שלי – פנימה, וגם את המסרים והנראות שלי – החוצה. וזה עובד!"

ענת גל-און |  התמקדות בבית –

תהליכים אישיים ומערכות יחסים

קרן שטרן-אלרן | חדרים בהתאמה חושית

"בפגישות המיקוד עם פולינה, בזמן קצר אך במיקוד רנטגן ממש, פרסנו את העסק שלי ועשינו סיעור מוחות שהוביל לשיווק מוצלח ומיוחד של קבוצה שפתחתי (מוצר חדש), וכן למיתוג מחדש של העסק שלי. הגעתי אל הפגישות הללו מוכנה, הבנתי על מה אני מעוניינת לשוחח (נושאים מסוימים מאוד), ומכאן פולינה ניתבה את השיחה באלגנטיות, מיקוד, יצירתיות, עומק ויסודיות. חשוב היה לה שאצא מהשיחה מרוצה כשאני יודעת מהם הצעדים הבאים כדי להתקדם.
מכל פגישה יצאתי עם רשימת יעדים ומשימות לתקופה הקרובה, שקידמו את העסק שלי לאין שיעור.

המוח הקודח והיצירתי של פולינה בא לידי ביטוי במלוא הדרו בפגישות הללו, ואני מרגישה שהעסק שלי ואני הפקנו הרבה מאוד משיחות המיקוד הללו.
אני ממליצה בחום רב מאוד להיעזר בשיחות המיקוד של פולינה לגבי נושאים ודילמות ספציפיות שמעסיקות אתכן, עבורי השיחות הללו נתנו Boost גדול מאוד 
של מוטיבציה ועשייה."

חני סער | בסיס-האם, מלווה ומאמנת נשים

במסע הרגשי של האימהות 

"פולינה יקרה, שמחה ומודה לך, פגשתי מקצוענית, חכמה, ממוקדת, עניינית, מחויבת, יצירתית, נעימה, מוכשרת ומדוייקת, מה שאתה מחפש באיש מקצוע ומתפלל שזה יקרה לך ואיתך זה קרה, הרבה תודה לך לאורך כל הדרך..."

ציפי אדלר | רגע לפני המרשם 
קשב וריכוז, פחדים וטראומות

"אני מרגישה סוג של התרוממות רוח וסיפוק בעקבות הפגישה, את עזרת לי להתמקד ולהתכוונן באופן שלא הייתי יכולה אפילו לדמיין. אני מרגישה שעזרת לי מאד להרגיש בטוחה יותר עם עצמי בתהליך, ו "לקרוא בשם לדברים" - הן בהיבט הרחב - ההגדרה שלי, והן בהיבטים הספציפיים - של השירותים ותת השירותים שאני נותנת - באופן שיכול "לפגוש" את הצרכים של הלקוחות. ריגש אותי מאד לראות איך הצלחת "לתרגם" אותי תוך כדי פגישה, ולתת לדברים ביטוי מעשי - ברוח שלי. זו לגמרי אומנות"

רוית רוזנפלד-קרפט | יועצת חינוכית התפתחותית

רונית זיידנר | מנהלת

"טרמפולינה - מרכז התפתחותי לילדים"

מעין גליקר-לפידות | אימון וליווי

למימוש הקריירות שבך

"יש אנשים שאני פוגשת ומלווים אותי בנקודות משמעותיות בחיי.  חלקם יודעים עד כמה חכמתם משמעותית לי וחלקם לא יודעים עד כמה. נדמה לי שפולינה היא גם וגם. 
מצד אחד, בכל נקודה משמעותית ובכל צמיחה, שינוי, דיוק של העסק שלי היא היתה שם. בתוך ים היצע של יועצים עסקיים ושיווקים היא זו שבחרתי לחזור אליה שוב ושוב ושוב - למה? כי העצות החכמות שלה, הוכיחו עצמן מיד ולאורך זמן. בעיניים טובות, בחריפות וחדות פולינה דייקה לי במילים ובפעולות שיווקיות את מה שחשבתי שכבר מוגדר ומדוייק לי. 
ומן הצד השני אני עוקבת אחריה כמעט עשור, ובדרך האותנטית והיושרה בה היא פועלת, קל לזהות את הילת האמת שמלווה אותה, ומבלי שהיא בכלל יודעת, היא מלווה אותי בדרך, עוד הרבה יותר מכמות הפעמים שנפגשנו. למזלי, הפניתי את החברות והלקוחות הכי חשובות ואהובות שלי וכולן דיווחו באופן עקבי וכמעט באותן מילים. 

וואנס יו גו פולינה, יו קאן נבר גו באק!  

תודה על ההזדמנות להגיד לך את כל זה."

אפרת לקט | אמא מאמנת 

רוצה גם?

שינויים גדולים מתחילים בצעדים קטנים, כמו לשלוח מייל, להרים טלפון,

לשאול שאלה.

ככה נוצרת תקשורת.

טל בן-דוד | מטמיעה שינוי
נטורופתית, מטפלת ומורה לתטא הילינג

bottom of page